Embed Kodu

Karısı da Yanındaydı! Uçakta Yan Koltuğunda Uyuyan Kadını Taciz Etti

ABD'de Las Vegas-Detroit seferi yapmakta olan Spirit Airlines uçağındaki erkek yolcu, yanındaki koltukta uyuyan kadını taciz ettiği gerekçesiyle tutuklandı.

34 yaşındaki Prabhu Ramamoorthy, bir gece uçuşu sırasında yan koltuğunda oturmakta olan kadını uyurken taciz ettiği gerekçesiyle havalimanına inişte tutuklandı.

EŞİ DE YANINDA OTURUYORDU

ABD'de geçici bir vize ile yaşamakta olan Hint vatandaşı Ramaamoorthy, 3 Ocak'ta Las Vegas'tan kalkıp Detroit'e iniş yapan uçakta yanında oturmakta olan 22 yaşındaki kadını, kendi eşi de diğer yanında oturmaktayken taciz etti.

"UYANDIĞIMDA ELİ PANTOLONUMUN İÇİNDEYDİ"

Taciz kurbanı kadın güvenlik güçlerine, uyandığında pantalonu ve gömleğinin düğmelerinin açık olduğunu ve adamın ellerinin pantalonunun içinde olduğunu söyledi.

İNİŞTE TUTUKLANDI

Federal Savcı Amanda Jawad, Ramamoorthy'nin kurban uyandığında tacize son verdiğini ve kadının uçuş görevlilerine olayı bildirdiğini ve resmi şikayette bulunduğunu aktardı. Uçuş görevlileri kadını uçağın arka kısmında tutarak kendisine yeni bir koltuk önerdi ve tacizle suçlanan Ramamoorthy Michigan'da havalimanına inişte tutuklandı.