Embed Kodu

Her Yere Dışkı Bulaştıran Adam, Uçağa Acil İniş Yaptırdı

ABD'den yola çıkan yolcu uçağı, tüm tuvaleti ve üzerini dışkıya bulayan bir yolcu yüzünden seferini tamamlayamadan geri döndü. Polis, söz konusu adamı psikiyatrik değerlendirme için gözaltına aldı.

Chicago-Hong Kong seferini yapan uçak eşi görülmemiş bir sebeple seferini tamamlayamadan geri dönmek zorunda kaldı. Uçağın her iki tuvaletine de dışkı bulaştıran ve üstü de dışkılı bir halde yerine dönen adam uçağı alarma geçirdi. Ayrıca adamın gömleğini uçağın tuvaletine sıkıştırdığı açıklandı.

UÇAK YOLDAN GERİ DÖNDÜ

Geçtiğimiz Perşembe akşamı havalanan uçak 5 bin mil yol aldıktan sonra Alaska'ya yönlendirildi. United Airlines firmasına ait uçak, sorunlu yolcuyu polise teslim ettikten sonra Cuma günü tekrar yola çıkabildi. Psikolojik sorunları bulunduğu açıklanan adamın, uçak inene kadar sorun çıkarmadığı ve uçuş ekibi ile işbirliği yaptığı öğrenildi.

PSİKİYATRİK DEĞERLENDİRMEYE ALINDI

Adı açıklanmayan şahsa uçağa dışkı bulaştırması ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı ancak psikiyatrik bir değerlendirmeye tabi tutulması için yakınlardaki bir hastaneye götürüldüğü bildirildi.

» » [10428435] Haberler.Com

Hong Kong

Haber Yayın Tarihi: 7.1.2018 16:20:00