Embed Kodu

Plastik Mermi" Zannettiği Kurşunla Direnmeye Devam Etti

Sakarya'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki göstermek için gittiği valilikte bir askerin silahından çıkan kurşunla yaralanan, "plastik mermi" zannettiği için o halde darbeci askerlere karşı direnmeye çalışan esnaf Osman Yılmaz, 1 aylık tedavi sonrası hastaneden taburcu oldu.

ONUR ORHAN - Sakarya'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki göstermek için gittiği valilikte bir askerin silahından çıkan kurşunla yaralanan, "plastik mermi" zannettiği için o halde darbeci askerlere karşı direnmeye çalışan esnaf Osman Yılmaz, 1 aylık tedavi sonrası hastaneden taburcu oldu. Demokrasi gazisi Yılmaz, "Bizim geleceğimiz çalındı, çocuklarımızın çalınmasın.' diye hiç düşünmem, yine aynı şekilde tereddütsüz, korkmadan giderim." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz gecesi halkı meydanlara çağırmasıyla Sakarya Valiliğine giden evli ve 2 çocuk babası Yılmaz (44), burada darbe girişiminde bulunan askerlerin ateş etmesiyle karnının sol tarafından vuruldu.