Embed Kodu

Köpekbalığı Okyanusta Yüzen Brezilyalı Gence Saldırdı, Cinsel Organını Kopardı

Brezilya'da arkadaşlarıyla beraber okyanusta yüzen gence kaplan köpekbalığı saldırdı. Dehşet anlarından sonra vatandaşlar tarafından sahile çıkarılan gencin, cinsel organının koptuğu anlaşıldı.

Brezilya'nın Recife şehri yakınlarındaki Piedade sahilinde köpekbalığı saldırısına uğrayan 18 yaşındaki gencin cinsel organı koptu. Denizden yaralı halde kıyıya çıkarılan Jose Ernestor da Silva isimli gencin arkadaşlarıyla yüzerken bir anda saldırıya uğradığı açıklandı.

İLK MÜDAHALEYİ SAHİLDEKİLER YAPTI

Oldukça kalabalık olan sahile çıkarılan Brezilyalı gence ilk müdahale çevredekiler tarafından yapılırken bazıları da o anları cep telefonları ile görüntüledi. Kıyafetlerini vücuduna sararak kanı durdurmaya çalışan yardımsever vatandaşlar ağır yaralı genci sürekli nefes alması yönünde uyardı ve uyanık tutmaya çalıştı.

İKİ KERE KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Gelen ambulans ile hastaneye kaldırılan talihsiz gencin iki kalp krizi geçirdiği ve durumunun kritik olduğu ifade edildi.

PENİSİ VE UYLUK KEMİĞİ KOPTU

Sağlık görevlilerinin yaptığı açıklamaya göre, da Silva'nın penisi ve uyluk kemiği kaplan köpekbalığının ısırması sonucunda koptu.

CANKURTARAN UYARMIŞ

Denizde oldukça açılarak tehlikeli bölgeye doğru yüzen gençleri cankurtaranın uyardığı, arkadaşlarıyla ve erkek kardeşi ile beraber yüzen da Silva'nın kıyıya geri dönerken saldırıya uğradığı belirtildi.