(2)
(0)
Embed Kodu

Uğur Işılak: Stüdyo Ücretlerini Kendi Cebimden Ödedim

Başbakan Erdoğan için yazdığı şarkıyla son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Işılak, AK Parti'den herhangi bir ücret almadığını açıkladı. Haberin devamı için tıklayın

Bu Video İle İlgili Yorumlar

Toplam 250 yorum
 • AHMET:
  CAKMA MİLLİYETCİ DEGİLMİŞ....BU MİLLİYETCİLİĞİ KİM AYAKLAR ALTINA ALMIŞTI...BİZDE BALIK HAFIZASI OLSA SENİN GİBİ AKP Lİ OLURDUK...
  Cevap Yaz
  (1)
  (0)
 • CİHAN CİHAN:
  doğuşun yaptığı haber daha güzel 'her devrin adamııııı'''
  Cevap Yaz
  (2)
  (0)
 • USULY4:
  Uğur'un yaptığı emek hırsızlığı...Hırsızlara hırsızlık yaraşır...Benim şarkımı al,haber bile vermeden sözlerini değiştir ve ''Efendi''lerine 'üç-beş kuruş'a yalakalık yap!!! Be adam,''telif filan istemiyorum, hırsızlar kirletmesin, şarkımı çalmayın!'' diyor ,şarkının sahibi...Anlamıyor musunuz,hırsızlar?!!
  Cevap Yaz
  (6)
  (0)
 • YUKSEL:
  benim anlamadığım tamamını neden yayınlıyorsunuz bari ironi yapın gerçeğini paylaşın AKP nin gizli Propaganda sını yapmak sizemi düştü
  Cevap Yaz
  (5)
  (0)
 • XXX:
  Nagehan Alçı hakim karşısına çıkmamak için Başbakan Erdoğan'ı mazeret gösterdi. Ergenekon tutuklusu emekli Albay Muzaffer Tekin'e hakaretten yargılanan Alçı, zorla getirme kararına rağmen mahkemeye gitmedi. Alçı mahkemeye Başbakan 'Erdoğan'la yurt için seyehatindeyim' dedi. Oysa Erdoğan'ın programı gün boyu Ankara'da ve basına kapalıydı.
  Cevap Yaz
  (8)
  (1)
 • HIRSIZIN DİBİMİSİN NESİN ANLAMADIM:
  şimdide şarkı hırsızlığımı çıktı nereye gidiyoruz.
  Cevap Yaz
  (10)
  (1)
 • MUROO:
  BU NE ZAMAN SANATÇI OLDU LA KİM DİNLİYOR BUNU BİR YERLERE YAMANARAK PARA VURMANIN DERDİNDE BU YALAKALIĞIN ÜZERİNE KESİN VEKİL YAPAR SENİ.
  Cevap Yaz
  (14)
  (2)
  TAM UYAR: dışarıdan müzik bakanlığına atanır bence.
 • ALPEREN:
  yandas basin haber turk guzel reklam
  Cevap Yaz
  (6)
  (0)
 • ATAMAN:
  Milli değerleri kişiselleştirirenlere yazıklar olsun. Türk milleti yok diyenler bu şarkının aslını dinliyor mu? Yalanlarını kendi kulaklar ile dinlesinler.
  Cevap Yaz
  (9)
  (1)
 • MURAT:
  Mesele Başbuğu tanımak değil, mesele emanete hıyanetlik etmemektir.Mesele koltuk sevdasında olmak değil, mesele barajını ite kalka geçiyorsan kaç seçimdir, artık o koltuklarda oturmamaktır. Mesele çıkarların uğruna siyaset yapmak değil, mesele inandığın davan uğruna siyaset yapmak ve inandıklarından taviz vermemektir. Mesele Milliyetçiyim deyipte karı, kız, alkol ve kumarın peşinde koşmak değil, mesele bu kötü alışkanlıklardan uzak kalabilmek için Ocaklarda sadece Türklük değil İslam’ında anlatılmasıdır. Mesele buralarda klavye delikanlılığı yaparak ülkücülük yapmak değil, yeri geldiğinde adam gibi tepkini koymaktır. Mesele seninle tartışan insanlara sen Türk değilsin diyerek hakaret etmek değildir, mesele o insanları kazanmaktır, mesele kısacası çakallık yapmak değil, mesele adam olmak, insan olmak, bölücülük yapmamak, herkesi kucaklamaktır...Allah'a şükür ne Türklüğümden nede Vatanseverliğimden şüphe duyarım oyumuda AKP'ye atarım.
  Cevap Yaz
  (11)
  (18)
  KARABÜKLÜ: Ey güzel gardaşım mesele adam gibi yazıp sonunu getirememendir,mesele son ana kadar güzel yazıp,üstüne birde inandırıp,sonunda gerçekleri göremeyip veyahutta görüp körü körüne bağlanmandır.Allah birliğini vede dirliğini bozmasın,güzel yorumundan dolayı senden razı olsun,oyumuz ayrıda olsa sağlıcakla kalmanı dilerim.
 • MUSTAFA TAŞKIN:
  adamın kare kökü sün ugur ışıldak.
  Cevap Yaz
  (9)
  (15)
 • ERCAN PE:
  Ugur isilagi Salontutup getirdik 5-6 sarki söyleyip gitti ve parasini dolgun aldi yemek yedik ekibiyle yani parasiz kesinlikle is yapmayan bir tip
  Cevap Yaz
  (9)
  (5)
 • SANANE BE:
  Hersey yalan hersey dolan
  Cevap Yaz
  (7)
  (7)
 • TUĞRA BOZKURT:
  ÜLKÜCÜ GEÇİNEN İNSANLAR MENFAAT UĞRUNA YAZIKLAR OLSUN SANA YAKIŞTIMI BE
  Cevap Yaz
  (20)
  (15)
  MELEK: Adam gibi adam Uğur Işılak.Menfaat için değil inandığı için yaptı.Dinledikçe dinleyesim geliyor tekrar tekrar dinliyorum.Çok güzel olmuş.Eline yüreğine sağlık UĞUR IŞILAK.
 • ANTEP:
  ülke de suriyeli istemiyoruz ülkenin her yerine yerleştiler ve ne olcak ülkenin hali
  Cevap Yaz
  (13)
  (6)
 • AKDENİZ:
  Sayın UĞUR IŞILAK sizin sesinizi müziğinizi severdim beğenirdim şimdi dahada fazla taktir ettim.Sağolun varolun.Buradan Sayın IŞILAĞ a sevgi ve saygılarımı gönderiyorum
  Cevap Yaz
  (17)
  (29)
 • NURSAL:
  Yüreğinize, dilinize sağlık Allahım uzun ömürler versin sizlere sevginizi çoğaltsın...
  Cevap Yaz
  (11)
  (22)
 • SEB:
  ARTIK TÜRKİYE ÇAPSIZ İNSANLARIN ÇOK OLDUĞU BİR ÜLKE HALİNE GELDİ.
  Cevap Yaz
  (15)
  (13)
  FATMA: Evet haklısın Kukla ve Gandi gibi sen anladın onu.:
 • AY:
  DİNİMİZDE BİR HÜKÜM VARDIR KENDİ GÖZÜNLE GÖRMEDEN KULĞINLA DUYMADAN KONUŞMA İNANMA DİYE. BİTAKIM TARAFLI MEDYANIN KIŞKIRTMALRI YÜZÜNDEN HERKESE HIRSIZ MUMELESİ YAPMAK HİÇ BİR İNSANAYAKIŞMAZ. BU HERKES İÇİN GEÇERLİ......
  Cevap Yaz
  (10)
  (7)
 • KAPKARA:
  kıskanma ne olur çalış seninde olur ...
  Cevap Yaz
  (15)
  (13)
 • KAPKARA:
  allah herkesin kalbindekini versin...
  Cevap Yaz
  (18)
  (1)
 • INSAN:
  AZINA SAGLIK YARADAN HAYIRLI UZUN ÖMÜR VERSIN INS DEVLET DOSTU BÖYLE OLUR ÖRNEK INSAN
  Cevap Yaz
  (15)
  (18)
 • X045:
  YAZIKLAR OLSUN BİLHASA TÜRKLÜĞÜ AYAKLAR ALTINA ALANLARA BU ŞARKI OLUR.MU BESTECİSİNDEN TELİF BİLE ALINMAMIŞ .BU RESMEN EMEĞE SAYGISIZLIK DEĞİLMİ IŞILAK CEBİNDEN ÖDEMİŞ SÖZDE KAYIT PARASINI EEE ODA BİLİYOR KAZ GELECEK YERİ..HİÇ HİÇ YAKIŞMAMIŞ.ADAMLAR TÜRKÜM DEMEKDEN GOCUNUYORLAR
  Cevap Yaz
  (32)
  (14)
 • BÜLENT:
  teşekkürler uğur ışılak.seni seviyoruz,ağzına sağlık,duygularımıza tercuman olmuşsun çok beğendik.
  Cevap Yaz
  (16)
  (20)
 • MUSTAFA ÖNAL:
  Partiye bak. Seçim şarkısı bile çalıntı
  Cevap Yaz
  (36)
  (15)
 • MUSTAFA ÖNAL:
  Partiye bak. Seçim şarkısı bile çalıntı
  Cevap Yaz
  (28)
  (17)
 • ALEMİNDELİSİ:
  Uğur Işılak bu şarkı karşılığında kesin bir ayakkabı kutusu almıştır.Tabi ki içi yeşillerle dolu olarak...
  Cevap Yaz
  (22)
  (30)
 • MAHİR GÖRÜR:
  oy için önce barzanıyle mengri mengri , şimdi oy için türk halkına dombra dombra? yersen
  Cevap Yaz
  (22)
  (11)
 • BEKİR:
  tebrikler uğur bey, bu güzel ülkede, sevmek , sevdiğine şiir yazmak, beste yapmak, şarkı söylemek ne zaman suç oldu? yüreğine, ağzına sağlık, devlerin aşkı büyük olur. kıskanmaya gerek yok.herkes sevdiğine, liderine böyle güzel şarkılar söyleyebilir. ama bunun için gerçek aşk gerekir. eleştiren arkadaşlardan daha iyi şarkılar bekliyoruz.
  Cevap Yaz
  (14)
  (12)
  ARSLAN: senin gibiler önüne konanı sogusuz sualsiz kabul ettiği içindirki başkalarının duygularını eserlerini (ç)alıp kendi emeği imiş gibi kendi duygusu imiş gibi kendi eseriymiş gibi gösterenlere şakşakçılık aslında suç olmalı.Eleştirenler şarkının Türk Milleti için yapıldığını bilenler.Zaten yapanda Aslanbek te aynını söyler.senin gibiler hariç.
 • SAGS:
  ve uğur ışılak hırsızlarla kol kola.....
  Cevap Yaz
  (11)
  (22)
 • TOKMAK:
  ULAN EN SONUNDA DOMBRA BİLE ÇALDINIZ:) ADAMLAR DAVA ETTİ SİZİ; TÜRK OLSAYDINIZ ; TÜRKLÜĞE SAYGI DUYUP İKİ YÜZLÜLÜK YAPMASAYDINIZ KİMSE SESLENMEZSİ. HEM TÜRKLÜĞÜ AŞAGILAYACAKSIN HEM TÜRK İNSANININ MİLLİYETÇİ DUYGULARIYLA OYNAYIP OY DEVŞİRECEKSİN. OH NE GÜZEL. YOK ÖYLE YAĞMA!!
  Cevap Yaz
  (34)
  (12)
 • ZAFER AKGÜN:
  Allah aşkınıza başbakanın internetteki ses kayıtlarını dinledikten sonra hala başbakan için bu duygu ve düşünceleri nasıl taşıyabiliyorsunuz bir insan 50 yaşından sonra gömlek değiştirip yıllarca savunduğu fikirleri bir kenara bırakıyorsa bu insan her dakika ve her an değişebilir ve gömlek değiştirebilir bu insana nasıl güvenip inanacaksınız , özellikle müslümanım ve inançlıyım diyenlere sesleniyorum başbakanın ses kayıtlarını dinleyin ve samimi olup olmadığını düşünün va karar verin...
  Cevap Yaz
  (20)
  (23)
  MARDINLI: basbakan sayesinde sizin ses kayıtlarınız yayınlanmıyor
 • OBJEKTİF:
  ugur abi ne isin var senin ya neyse herhalde sende yanlisindan dönersin biz seni mert yigit biri olarak biliriz.
  Cevap Yaz
  (16)
  (27)
 • OOOOOOOOOOOOOO:
  UĞUR IŞILAK SENİ GÖNÜLDEN KUTLARIM BAŞBAKANIMIZI KAREKTERİNİ ÇOK GÜZEL YORUMLAMIŞIN ŞARKINIİ DEFALARCA DİNLEDİM YÜREĞİNE AĞZINA SAĞLIK BAŞBAKANIMIZ GÖNÜLLERDE TAHT KURMUŞTUR ADAM GİBİ ADAM
  Cevap Yaz
  (23)
  (48)
 • VATANDAŞ:
  HAYALİ BİR KAHRAMAN YARATMIŞSIN UĞUR IŞILAK...SEN Kİ ZEKİ BİR ADAMSIN KENDİ YAZIP SÖYLEDİKLERİNE İNANIYORMUSUN :)))
  Cevap Yaz
  (27)
  (41)
 • ZEYNEP:
  Şimdi o sanatçı kim ya sorsan ne MHP'yi bilir nede senin gibi çakma ülkücüleri. Sayemizde tarihimizde yer alan bir marşımızın ne olduğunu öğrendi vatandaş. Farkındamısınız yine başbakan baktıkı yine MHP uyuyor milletide uyutuyor dedi ben bunların çakma milliyetçiliklerini bir kere daha göstereyim dedi. Ama şimdi üzülmüştür çünkü çok ağladınız ya. Yine ağlamaya başladınız. Çünkü elinizden sahip çıkamadınız bir şey daha alındı vah vah vah.:)
  Cevap Yaz
  (13)
  (17)
  MHPLİ: Zeynep sizin baskalarina satasmadan kendinizi ispatlama gibi bir durumunuz yok degilmi yav sarkinin sahibi sarkimi caldilar diyor siz neden bahsiyorsunuz hirsizligin mesru bisey oldugundanmi?
  ALİ: BİLEN DE YAZIYOR, BİLMEYEN DE... ZEYNEP HEM CAHİLSİN, HEM KÖR... HADİ ÇOCUĞUM SEN GİT KUMDA OYNA...
 • ÜLKÜCÜ_66:
  BU KADAR KAREKTERSİZLİK OLMAZ ÖLEN SAVAŞÇI NOGAY ASKERLERİNİN ARDINDAN YAPILAN BİR AGIDI NE HALE GETİRDİLER SİZİ ALLAH HAVALE EDİYORUM.
  Cevap Yaz
  (28)
  (12)
  ÜLKÜCÜ_66: MEHMET SÖYLE BAKALIM NE SÖYLEYİP MİLLETİ KANDIRIYORUM DOGRUSUNU SEN SÖYLE. AMA SÖYLEYEMSİZN SİZİN AKRAEKREİZNİDE DOGRULUK YOK. SAYIN SULTANBEKOV NTVDE CANLI YAYINDA UGUR IŞILIGI REZİL ETTİ. ARTIK ULUSLARARASI CALIYORSUNUZ :))))
  MEHMET: yav arkadaşım niye miileti kandırıyorsun ve şu duygusallığı bir taraf bırak şu isminide çakma ülkücü olarak değiştir bence. İlk önce tarihi öğren sonrada edebiyat yaparak milleti kandırma. Tamam. Anladın.
 • KENAN AKTAŞ:
  Önce Müslüman Olmak Ve Herkesi Kucaklamak Ve Herkesi Yaradandan Ötürü Sevebilmek Evet Sonrada Ben Türküm Demektir Ama Malesef Türkiyede Öncelikle Müslümanlık Kavramı Değil Türklük Öne Çıkmıştır Ayrışmalarda Bu yüzdendir
  Cevap Yaz
  (21)
  (8)
  ÖNCE İNSAN: önce insan olmak sonra Allaha kul olmak onun insan icin koydugu esas kurallara uymak, kim nasil inanacagina hangi dine mensup olacagina dini dogru kaynaktan ögrenip kabul edip etmeme secenegi hür olan insan olmak.
  KEMALİST: müslümanlik siz batirdikca batmaya mahkumdur sizin neyiniz müslüman, sizin sacmaliklariniz müslümanliksa biz müslüman falan degiliz insanliginiz bile sahte Allahin bütün peygamberlerini Kabul etmeyip bunlarin hükmü kalkti diyen cagdasliktan ve ilimden bihaber siz vesvececiler sap gelip saman gideceksiniz dünyadan. biz türklerin sizden önce ne güzel dini ahlakimiz vardi su anda ahlaki bi deyer kalmadi sizin hurafelikleriniz yüzünden.
 • KEL:
  Kaybedenler hep son anda çırpınırmış. Işıl ak gemi batıyor, kaçan kaçana, filikalarda yer kalmadı. Sona kalanlar ipini kendileri çekecek
  Cevap Yaz
  (22)
  (15)
 • MURAT:
  TÜRK İSİMLİ VATANDAŞA CEVAP : BENİM TÜRK OLMADIĞIMI SÖYLEMİŞSİN. BEN TÜRKÜM ANKARA SİNCAN'DAN YAZIYORUM ANKARA DOĞUMLUYUM ASLEN ÇORUMLUYUM. BÖYLE ŞEYLER SÖYLÜYEREK DOĞRULARI BASTIRAMAZSIN. CEVAP VEREMEYİNCE BANA KALKIP TÜRK OLMADIĞIMI SÖYLÜYEREK HAKARET EDEMEZSİN. BU YAPTIĞIN BÖLÜCÜLÜKTÜR VE SEN BUNUN ADINA MİLLİYETCİLİK DİYORSUN YAZIK. İNAN SİZİN GİBİ İNSANLARDAN KORKMALI HANİ DEMİŞTİNYA TÜRKÜ TÜRKE KIRDIRMAK. TAM AKSİNİ SEN YAPIYOSUN. İŞTE SENİN VE SENİN GİBİLERİN MİLLİYETÇİLİĞİ BU. VATANDAŞ BUNU BİLDİĞİNDEN DOLAYI ZATEN SİZE OY VERMİYOR HALA ANLAMADINIZNI.?
  Cevap Yaz
  (14)
  (5)
  TÜRK: bu melunlar yüzünden kactane türk katledildi ? türksünde iraktaki suriyedeki türklerden haberin varmi, onlar icin akp ne yapiyor? cindekiler zaten unutuldu bu akp geldi geleli irklar araplar üzerinden siyaset yapiyor ülke yolgecen haline gelmis kusura bakma sana ben degil kimse inanmaz.
 • KUMPAS HAREKATI..:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI BİZE ÖĞRETENLERİN ANLATTIKLARINDAN, BEN YILLAR SONRA ŞUNU ANLIYORUM Kİ; CUMHURİYETÇİLİK DEMEK: Recep Tayyip ERDOĞAN demekmiş, MİLLİYETÇİLİK DEMEK:Recep Tayyip ERDOĞAN demekmiş, HALKÇILIK DEMEK:Recep Tayyip ERDOĞAN demekmiş, LAİKLİK DEMEK:Recep Tayyip ERDOĞAN demekmiş, DEVLETÇİLİK DEMEK:Recep Tayyip ERDOĞAN demekmiş, İNKILAPÇILIK DEMEK:Recep Tayyip ERDOĞAN demekmiş!..AK PARTİ DEMEKMİŞ!..Başbakanımız bize bu ilkeleri öğreten ve yaşatan tek lider oldu, kendisine şükran borçluyuz!..Biz Türk Halkına, Muasır Medeniyet Seviyesinin üzerine nasıl çıkılır onu öğretti!..YAŞAYARAK ÖĞRENDİK!..YAŞASIN GÜÇLÜ TÜRKİYE CUMHURİYETİ!..GÜÇLÜ LİDER, GÜÇLÜ TÜRKİYE!..
  Cevap Yaz
  (17)
  (17)
  1923: SIK SIKABİLDİĞİN KADAR MEYDAN GENİŞ SENİN ATATÜRKÜ İLKELERİNİ VE İNKİLAPLARINI ÖĞRENMEĞE UFKUN YETMEZ CUMHURİYETİN TÜM BİRİKİMLERİNİ SATAN MİLLİYETCİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALAN BİRİNE LAYIK GÖRDÜĞÜN SIFATLARIN PATENDİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRKTÜR SEN SEN OL BİR DAHA SAHTECİLİK YAPMA
  KUMPAS...: ADINI VE VASIFLARINI NE GÜZEL BAĞIŞLAMIŞSIN, ''YAŞAYAN EFSANE'' KARDEŞ!..TAM SİZ'LİK OLMUŞ!..
 • OŞARKININ KARŞILIĞI:
  çala çala bir hal olmuş kutuları para dolmuş Erdoğanaçılım diye diye ülkeyi bölen Erdoğanbakanları hırsız çıkan alo fatih hattını kuran Erdoğan durup durup Türk e söven TC yide silen sinirleri geren Erdoğan
  Cevap Yaz
  (15)
  (16)
 • HASAN:
  ADANALI'YA CEVAP: SİZDEN YANİ MHP'DEN OLMAYANLAR YALAKA OLUYOR VATAN HAİNİ OLUYOR ÖYLEMİ. DOMBRA'NINDA SİYATE MEZE YAPILMASIN DİYOSUN. PEKİ O ZAMAN O KADAR ÖNEM VERİYORSAN BU KONULARA ÜÇ HİLALİDE DİYORUM Kİ MİLLİYETÇİLİKLE YAKINDAN UZAKTAN ALAKASI OLMAYAN ÇAKMA MİLLİYETÇİLERİN OLDUĞU GERÇEK ÜLKÜCÜLERİN DIŞLANDIĞI ALPARSLAN TÜRKEŞ'İN PARTİSİNİN SANKİ BABALARININ ÇİFTLİĞİ GİBİ YÖNETİLDİĞİ HALA BASİRETSİZ BİR ADAMIN LİDER OLDUĞU VE KAZANMA ÜMİDİN OLMADIĞINI BİLE BİLE O KOLTUKTAN İNMEYEN İNSANLARIN OLDUĞU PARTİDENDE KALDIRILSIN KATILIYORUM SANA. ÜÇ HİLAL SİZE YAKIŞMIYOR. MİLLETİN MİLLİ DUYGULARIYLA MİLLİYETÇLİĞİYLE OYNAMAYIN YORUM YAPMAYIN ARTIK. BU ARADA BEN KİMMİYİM TÜRKÜM VE MÜSLÜMANIM EN AZ SİZİN KADAR DA MİLLİYETÇİ BİR VATANDAŞIM...
  Cevap Yaz
  (4)
  (8)
  GÜLÜYORUM SANA: mhp ne kadar acı bırakmış sende başbuğu tanırmısın bi kere oy vermişmisin acaba.
  ALPER: yag yeter artik su dini tekrar tekrar alet ettiginiz bu yüzden ne oldugu mechul kisilersiniz iste bukadar.
 • TAHSİN:
  UĞUR IŞILAK SİZ GERÇEK BİR VATANSEVER GERÇEK BİR SANATÇISINIZ..ŞARKIYI İLK DİNLEDİĞİM ANDAN İTİBAREN ÇOK ÇOK BEĞENDİM HARİKA BİR UYARLAMA OLMUŞ..BURDAN MİLLİYETÇİ GEÇİNENLERE KONUŞTUKÇA BATIYORSUNUZ BARİ SUSUN ADAM SANSINLAR DİYORUM..SAYGILAR UĞUR IŞILAK..
  Cevap Yaz
  (13)
  (12)
 • MURAT:
  TÜRK İSMİYLE YAZAN ARKADAŞA CEVAP.:::TÜRKÜM MÜSLÜMANIM MİLLİYETÇİYİM VE OYUMU AK PARTİYE VERİYORUM. SİZ O ÜÇ HİLAL BAYRAĞINI DEVLET BAHÇELİYE YAKIŞTIRMA CÜRETİNİ GÖSTERİYORSANIZ DOMBRADA BAŞBAKAN AZ BİLE.....
  Cevap Yaz
  (24)
  (34)
  TÜRK: murat,a sen istedigin palavrayi at siz bir türk olursunuz bir ermeni olursunuz ben bölme isinden anlamam da siz bunu göz göre göre yapiyorsunuz baska bir irka mensup olsam dedelerimin ahti olmasa zaten birgün bile bu ülkede durmam, küstah sen kime bölücü diyorsun biz kacbin yil türk ailesinin cok cesitli renk ve dünya görüsü olmasina ragmen birarada yasamayi basarmis bir büyük türk milletiyiz
  MURAT: İSİMLERE BAK BİRİSİ TÜRK İSMİ KULLANIYOR DİĞERİ TÜRKİYEM. SANKİ BURASI BAŞKA BİR ÜLKE SANKİ BİZDE TÜRK DEĞİLİZ. KENDİNİZE GELİN KENDİNİZE BÖLÜCÜLÜK YAPIYORSUNUZ TÜRKLÜK VE MİLLİYETÇİLİK SİZİN TEKELİNİZDE DEĞİL.
  TÜRKİYEM: MİLLİYETÇİYMİŞ BİRDE PEH PEH PEH; NE DEMEYE OY VERİYORSUN O ZAMAN AKP'YE; MİLLİYETÇİLİĞİNİ AYAKLAR ALTINA ALDIĞINI BAS BAS BAĞIRAN BİR PARTİYE NE DEMEYE OY VERİYORSUN? DEMEK Kİ SENİN GİBİLERE DÜRÜST MHP DEĞİL; SÖVEN SAYAN AKP YARAŞIRMIŞ..! LAYIKINI BULMUŞSUN NE İDÜĞÜ BELİRSİZ..! UTANMADAN MİLLİYETÇİYİM DEME..!
  MURAT: TÜRK İSİMLİ VATANDAŞA CEVAP : BENİM TÜRK OLMADIĞIMI SÖYLEMİŞSİN. BEN TÜRKÜM ANKARA SİNCANDAN YAZIYORUM ANKARA DOĞUMLUYUM ASLEN ÇORUMLUYUM. BÖYLE ŞEYLER SÖYLÜYEREK DOĞRULARI BASTIRAMAZSIN. CEVAP VERMEYİNCE BENİM TÜRK OLMADIĞIMI SÖYLÜYECEK KADAR BÖLÜCÜSÜN VE SEN BUNUN ADINA MİLLİYETCİLİK DİYORSUN.
  TÜRK: murat,a asagida cevap verdimya hala ne propagandasi yapiyorsun beni tanimiyorsun bile neci oldugumu nerden bileceksin, biz hilal pesinde olanlardan degiliz rahat ol.
 • YORUMCU:
  Müzik evrenseldir kimsenin zoruna gitmesin. zoruna gidenin borusuna gitsin. böyle meselelerle milleti germeyin. herkes işine baksın.
  Cevap Yaz
  (9)
  (3)
 • KENAN AKTAŞ:
  DOMBIRA dan HABERİ OLMAYANLAR BELKİDE İLK DEFA DUYAN DİNLEYENLER SANKİ YILLARDIR DOMBIRA MÜZİĞİNİ DİNLEYEN DOMBIRA İLE YATAN DOMBIRA İLE KALKAN İNSANLAR OLDULAR AKP nin ŞARKISI OLDU DİYE BU KADAR ÇEKEMEMEZLİK BU KADAR BANAZLIK BU KADAR ZAVALLILIK OLMAZ BE
  Cevap Yaz
  (24)
  (2)
  AYNEN ÖYLE: şarkı akp ye yazılıp söylenene kadar hiç kimsenin dombırayı dinlediğini yada duyduğunu hiç sanmıyorum kenan kardeş sana katılıyorum
 • KFKHKD:
  helal ugur kardes yolun acik olsun
  Cevap Yaz
  (16)
  (4)
 • ADANALI:
  UGUR ISILAK YALAKALIKTA NIRVANA SEVIYESINE ULAŞMIS DURUMDA...MİLLİYETÇİLİK Senın gıbı adamların agzına hıc yakısmıyor UGUR ISILAK...SEN VE MİLLİYETÇİLİK hayatta ınanmam..SEN GERCEK BIR MİLLİYEÇİ OLSAN Kİ ÖMRÜN BOYUNCA OLAMAZSIN.. NOGAYLARIN O MARŞINI DEGERINI SİYASETE MEZE YAPMAZDIN....Yüzün yok astarını koru barı...
  Cevap Yaz
  (42)
  (19)
 • MURAT:
  Uğur IŞILAK cevap veriyor.; Adamlar sürekli kendilerini pazarladıkları için zihnini, fikrini pazarladığı veya fikrin pazarlanacak bir şey olduğunu düşündüğü için karşısındakini böyle görüyor. Kusura bakmasınlar, biz bir şey pazarlamadık. Dombra, Nogay Türklerinin ortaya çıkardığı bir Asya ezgisidir. Asya ezgisi hiçbir milliyetçinin tekelinde değildir. Asya ezgisini tutar bir Amerikalı da bir Afrikalı da okur. Dombra'yı göklere çıkartıp Anadolu türküsünü alçakta görenlerden de milliyetçi olmaz. Biz Dombra'yı en az Anadolu türküleri seviyesinde, Anadolu türkülerini de en az bir Dombra seviyesinde değerlendiririz. Çünkü biz samimi bir milli duyguya sahibiz. Çakma bir milliyetçi değiliz.' Bu cevap yeterli sanırım. Bu adamda Milliyetçi bunu bütün Türkiye biliyor. Ve buradaki çakmalardan daha gerçekçi. Bu adam bunu liderlik vasfı olmayan çakma milliyetçi Bahçeliyemi yapacaktı. Tabiki Dünya liderine Türkiyenin liderine yapacaktı.
  Cevap Yaz
  (13)
  (9)
  TÜRK: yemezler sen kendince müslüman olabilirsin ama türk olamazsin senin yaptigin türkleri kandirma propagandasi, ama kaybedeceksiniz cünkü türkler kendilerine küfreden üfürükcüleri affetmezler..
  MURAT: TÜRK İSMİYLE YAZAN ARKADAŞA CEVAP.:::TÜRKÜM MÜSLÜMANIM MİLLİYETÇİYİM VE OYUMU AK PARTİYE VERİYORUM. SİZ O ÜÇ HİLAL BAYRAĞINI DEVLET BAHÇELİYE YAKIŞTIRMA CÜRETİNİ GÖSTERİYORSANIZ DOMRADA BAŞBAKAN AZ BİLE.....
  TÜRK: tayyip erdogan türkü türke vurduran sinsi bir düsmandir ahbap türk eserini böylelerine yakistiriyorsan zaten bir bu eksik kalmisti, bizim basimizdan düsman eksik olmayacak demektir gercek türk birligi yok malesef cogu kimse düsmanin farkinda degil hatta isbirligi yapiyor.ben senin karmakarisik bahsettigin milliyetciligi tanimiyorum.
 • KENAN AKTAŞ:
  BU ŞARKI BAŞBAKANA AKP YE AKP Lİ SEÇMENİN RUHUNA HİTAP EDECEK ŞEKİLDE YAZILMIŞ SÖYLENMİŞ SİZLER GİBİ RUHSUZ İNSANLAR İÇİN DEĞİL DOLAYISIYLEDE SİZLERİN BEĞENMESİ BEĞENMEMESİ BİZLERİ ÇOK İLGİLENDİRMİYOR
  Cevap Yaz
  (40)
  (10)
  AYNEN ÖYLE: HASAN herkeste öyle yapıyor kendi partisinin şarkısını çalıyor kendi partisinin şarkısını dinliyor bizleride ilgilendirmiyor kenan kardeşimin dediği gibi
  HASAN: o halde kendin cal kendin dinle.
 • OBJEKTİF TÜRKMEN:
  bizim eski cumhurbaşkanımızda bana büyük demeyin demişti ama pohpohçuları daha ileri giderek yücelttiler.uğur ışılakın dediği yaşasın para yaşasın büyük erdoğan
  Cevap Yaz
  (2)
  (8)
  HAKAN: hangi partidensizn bilmiiyorum ama eminim bunu söylemeye çekiniyorsundur ya CHP yada MHP zaten iki partide aynı artık. İkisinin liderlik vasfı yok. Başbakaının 10 yılda neler yaptığını ne başarılar yaptığını hepimiz biliyoruz. Bence bu türkü ona bir teşekkürdür.
 • SEN GİT EVLENDIRME PROGRAMI YAP:
  Deniz feneri
  Cevap Yaz
  (3)
  (11)
 • TR:
  BAZI SOYU BELLİ OLMAYANLAR GELMİŞ ŞARKININ ÇALINTI OLDUĞUNU SÖYLÜYOR ! HODRİ MEYDAN !ŞARKIYA DAVA AÇILMIŞ ! BAKALIM DAVA SONUCUNA KİM HAKLI KİM HAKSIZ ! HAAA KONU HAK DAVASI DEĞİL BAŞBAKANIMIZI YİNE ÇEKEMEMEZLİK !
  Cevap Yaz
  (13)
  (14)
  DOST: lan su millete nekadar hakaret ediyorsunuz kicikirik bir basbakan icin degermi soy meselesine gelirsek siz zararli cikarsiniz ona göre sen kullugunu yaptigin kisinin soyunu sopunu biliyormusun? adam yolsuzlugunu bile adalete müdahele ederek kapatiyor ne hakki ne davasi.
 • MAHİR GÖRÜR:
  tamam sen para almadın da, Şarkının gerçek sahibi şarkıyı izinsiz çaldığınızı söylüyor ne iş?
  Cevap Yaz
  (16)
  (8)
  CENGİZHAN: bu esere gelene kadar neler indiragandi edildi neler peşkeş çekildi
 • BİRİSİ:
  AKP İLE DOMBIRA HAYRET NASIL BİR OLUR, AKP YE ŞİVAN PERVER, TATLISES, AHMET KAYA GİBİ ARAP VEYA KÜRT ŞARKILAR TAM GİDERDİ, DOMBIRA TÜRK EYY AKP LİLER Bİ YANLIŞLIK YAPMAYIN, O ARAP VEYA KÜRT MÜZİĞİ DEĞİL, ŞAŞIRMAYINN
  Cevap Yaz
  (21)
  (11)
  TÜRK: hamza burasi türkiye herhalde senin arabligin degil benim türklügüm önce gelir, dinimde rabbimle aramda kalsin seni ilgilendirmez.
  RIDVAN: İşte bu ülke senin gibi provakatörler yüzünden böyle bir türlü ayağa kalkamıyor senin gibi ırkçılar yüzünden sen kürtlere kurban ol
  ALBİRİSİ DAHA: ben dinsizim ama hirsiz degilim ok, dinin ayaklar altina alindigi bir ülkede bana soracagin soruyu cesur olda dini bu hale getirenlere sor esas hasminida bulursun benim kimseye bir zararim olmaz cünkü ben hurafeler topluluguna degil Allaha inanirim anlasildimi.
  CENGİZHAN: HAMZA: Aslını inkar mı etsin adam tabiki Türk doğdu Müslüman olarak ölecek, İnsanlara dini, dili, ırkı sorulmaz karnın açmı yada bir sıkıntın varmı diye sorulur. Yoksa sen bilmiyormusun ? Bırak o soruları ALLAH sorsun Milletvekiliniz bilmiyor ama yartıcının dünya üzerinde vasıflarını taşıyan hiç bir kimse yok
  HAMZA: BİRİSİ ANLAŞILAN SENİN TÜRKLÜĞÜN MÜSLÜMANLIĞINDAN ÖNCE GELİYOR. ÖNCE SEN DİNİNİ AÇIKLA DA BİZ HASMIMIZI BİLELİM.
 • HÜSEYİN:
  sennde para almamişindirda sanada bir ihalemi verdi yoksa kazgelenyerden yumurta esilgenmezmi dedin milletide kandiliyorsunuzya tabi oy velen koyunlari saten beyinlelini caliştirsalar cocuklarinin vede yetim ve de dullalin kurhakini yiyorlarsizde oltak oluyorsunuzanlayaaannaaaaaaaaaaaaa
  Cevap Yaz
  (16)
  (15)
 • S K:
  Türk olmayan birine Türkçe şarkı yapmak biraz saçma olmuş gürcü arapca karışımı olsa daha anlamlı olurdu bence
  Cevap Yaz
  (24)
  (19)
 • ÖMER:
  Neden para alsınki,bu adam akp başta olduğu sürece sırtı yere gelmeyecektir. .futbolcu milletvekili olurdu türkücü olmazmı, ileride siyasete bile atılabilir
  Cevap Yaz
  (21)
  (14)
 • ANTİÇAPULİST:
  SANA ADAM DİYORUZ AMA ADAM DEĞİL DİYORLAR.O ZAMAN SEN ADAMIN DİBİSİN !!!!
  Cevap Yaz
  (21)
  (13)
 • İNGİLİZ ANAHTARI:
  Para alabilir de almayabilir de o bir sanatçı ve bir beste yapmış, ne var bunda? 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' parçasını da söylüyordu bunca yıl buna niye kimse itiraz etmiyor da şimdi bu marş ve şarkı birden bire birilerinin çek fena derdi oldu? Tabii ki marş ve şarkı fena halde güzel olduğu için. Doğruya doğru, kimse kusura bakmasın. Güzel şarkı ve Tayyip Erdoğan'a çok yakıştı. Bu da birilerini hasetinden fena halde çatlattı:)))
  Cevap Yaz
  (23)
  (17)
 • AKYALAKA:
  Durmak yok yalamaya devam............
  Cevap Yaz
  (35)
  (29)
 • KÖYLÜ:
  KADERDE YEŞİL DOLARLARA,KASALARA,KUTULARA ÇACIK OLMAKTA VARMIŞ AH ULAN PARA NELERİNİ MEZE ETTİN MASAMA
  Cevap Yaz
  (36)
  (29)
  KÖYLÜ: OSMAN ZEKANA HAYRAN KALDIM CENGİZ İNŞ.HEPİMİZE TEBRİK KARTI GÖNDERMİŞ O MÜTHİŞ ZEKANLA BİR YORUM YAPABİLECEKMİSİN YOKSA TIK TIK MI NEYSE SEN PERDEYİ ÇEK OLUMSUZLUKLAR SENİN GİBİLERİNİN İŞİNE GELMEZ
  OSMAN ALKAN: Sen tam bir koyluimissin geri zekali.
 • NİHAT TURKSOY:
  Helal olsun uğur kardeşe,adi gibi her bestelediğin şarkiyla Turkiyemize uğur göturuyorsun.ALLAH SENDEN RAZİ OLSUN UĞUR KARDEŞ.UĞUR İŞLAK GİBİ VATAN SEVERLERE SAHİP CİKMALİYİZ.YOKSA BUNUDA YOLSUZLUK İDDİASİYLA KARALAMAYA CAN ATACAKLAR...ALLAH KORUSUN ZALİMLERDEN
  Cevap Yaz
  (36)
  (35)
  SKİLACHİ: eğer varsa yolsuzluk yani hırsızlık bunun hesabını çalan verir. ya varsa dedin ya ya yoksasını hiç düşünmüyorsun.ne sanıyorsun acaba bu iftiraların hesabı yokmu. o yapıldığı söylenen hırsızlıkların suçu bu yapıldığı düşünülen çamur ve iftiradan daha az ve çok değildir. en azından bunu biz tartamayız. ( tabi büyük hesap gününe inanıyorsak
  SAV: hz alinin bir vakıası varya hani hesap varsa öbür tafarta diyo ya yolsuzluk varsa ne yapacaksın yağlama yıkamacı
 • SAVAŞ:
  Çekilecek garanlıklar, kölgelerBirleşecek neçe neçe bölgelerDirilecek OĞUZ HAN'LAR, BİLGE'LERTÜRK’e secde, TÜRK’e tenzim olacakEzel ahır dünya bizim olacak.
  Cevap Yaz
  (30)
  (2)
 • SAVAŞ:
  Yokuşlarda nefesimiz tengidiEnişlerde ocağımız sengidiHak sözünde dünya birez lengidiHegigetder çözüm çözüm olacakEzel ahır dünya bizim olacak Yeni mizan yeni dünya KURANdıİlk andımız, son andımız TURAN’dıNişan veren Peygamberdi, KURAN’dıNe yozulsa heyire yozum olacakEzel ahır dünya bizim olacak
  Cevap Yaz
  (18)
  (1)
 • ZAZA SLM VERDİ LAZA:
  Uğur gözümden düştün ! Senden yolsuzluk şarkısı beklerken sen tam tersini yaptın -hayal kırıklığı yaşadım...
  Cevap Yaz
  (46)
  (38)
 • SAVAŞ:
  İgit verin, şehit verin, gan verinCansızdara canınızdan can verinGemi kimi sahillere yan verinMüjdeçiler düzüm düzüm olacakEzel ahır dünya bizim olacak Düşman meni düz düşünmez şaş anlarDediğimi gaya duyar, daş anlarGayıdacak Çin Seddi’ni aşanlarMüjdeçiler düzüm düzüm olacakEzel ahır dünya bizim olacak
  Cevap Yaz
  (16)
  (3)
 • SAVAŞ:
  uğur ışılak bu şiiride çalayım deme oku iyi oku.EZEL AHİR DÜNYA TÜRK'ÜN OLACAK!Tentimiyin, telesmiyin, şaşmıyınYeri yersiz heddinizi aşmıyınGazan gelif gaynamamış daşmıyınSırdaşımız sebir, dözüm olacakEzel ahır dünya bizim olacak Vaht Tebrizin, dünya erşin dünyasıYol Tanrı’nın, Hakk-ı derkin dünyasıEzel ahır dünya TÜRK’ün dünyasıÜç gün beşgün gecim tezim olacakEzel ahır dünya bizim olacak
  Cevap Yaz
  (14)
  (6)
 • CENGİZHAN:
  Hayal kırıklığına uğrattın Uğur IŞILAK bu yaptığın birinin malını habersizce zimmetine geçirmekten ne farkı var. Telif hakkı konusunda en fazla sizin hassas olmalısınız. Üzüldüm doğrusu
  Cevap Yaz
  (44)
  (33)
  CENGİZHAN: SUZAN : mısın SAZAN mısın anlamadım. :=) eser yüzyıllar öncesini anlatıyor fakat 1992 yılında kazak sanatçı tarafından yazılıp bestelendi Google amcanıza sorun söylesin işkembeden atmayın
  JFR: Anonimdir.Telif hakkı olmaz.
  SUZAN: pardon nogay türkleri ne mi telif ödenecek bu durumda anlamadım eee nerden bulucaz onları mehter marşı içi falanda telif ödeniyor mu bu memlekette
  CENGİZHAN: Yazdığım Yorumu beğenmeyen kardeşler takım tutar gibi parti tutulmaz. Doğruya doğru eğriye eğri demesini öğrenin. Yıllardır Can yoldaşlığı yaptığı Hizmet Hareketine yaptıklarını görmedinizmi ? size neler yapmaz MAZALLAH
 • CIRAK SAHTE MHPLIYE GELSIN:
  BU SARKI SIZLERI FENA ACITMIS DURUM ONU GÖSTERIYOR YOKSA BUKADAR TEPKI GÖSTERMEZDINIZ EY ÖZÜ SÖZÜ BIR OLMAYAN MHP LILER(SÖZLERIM SADECE SAHTE NHP LILERE GERCEK MHP LILERI TENZIH EDIYORUM) CHP ILE ITTIFAKDAN BAHSEDER SONRADA GERCEK MILLIYETCILERE DÖNEK DIYE IFTIRADA BULUNURSUNUZ GEZIDE 17 VE 25 ARALIKTA OYNANAN OYUNLARI GÖRMEZDEN GELIR VURUN ABALIYA MISALI HAYINLERLE BIRLIK OLUR HALKIN SECDIKLERINI AL ASSAGI ETMEK ISTEYEN DISARDAN YANMALI MOTORLARA DESTEK OLURSUNUZ ONDAN SONRA DÖNEK ARARSINIZ BENCE SIZLER BIR AYNAYA BAKIN BU SÖZLERIMLE SATILMIS CHP YI ZATEN KAST ETMIYORUM ONLAR YAPMASI GEREKEN HAYINLIGI YAPIYOR
  Cevap Yaz
  (29)
  (19)
  ÇATLATAN ŞARKI: Çok fena kıskançlıktan çatladılar. Hele ki bir TV kanalı sabah programında bu bu şarkının haberini bir saat içinde üç kere verdiği gibi ertesi sabah haberlerde üç kere daha verdi. Yani sanırsın TV kanalında herkes mutsuzluktan bileklerini kesiyor böyle bir şarkı yazıldığı için. Tez zamanda anti-depresan almalarını tavsiye ediyorum.
  ANARŞIK: chp li değilim. ben SİZİN GİBİ PARTİZAN biride değilim. baştan bunu söyleyerek konuya gireyim'siz saflar hala milliyetçilikle köpekçiliği aynı kefeye koyanlarsınız hala şunun adının FAŞİSTLİK olduğunun farkında değilsiniz.'
  GERCEKLER: çırak kardeşim yaptığın tespitler için teşşekkür ettm AYNEN ÖYLE
 • KUTU:
  aga bu bedava hayır işlerinin geri dönüşü mükemmel oluyor... bu sanatçı geçindiğine göre TRT1 den rolleri kapar...bizde o kadar yardım hayır hasenat yapıyoruz , kardeşim kutunu al gel diyen yok nasıl iş anlamadım yaaa... gerçi bir hayır işlemeyi dedelerimizden karşılıksız yapmayı öğrendik...
  Cevap Yaz
  (18)
  (18)
  CIRAK: SENI FIRSATCI HIRSIZ SENI AH ELINE BIR GECSE DEVEYI AMUDUYLA GÖTÜRÜRSÜN HAYIR YAPIYORMUS SENIN EN BÜYÜK HAYRIN CENENE SAHIP OLMAK ISIN GÜCÜN FITNE SOKMAK CAMUR IFTIRA ATMAK
 • SAAB:
  BENCE MEZDEKE OLSUN; AKP RUHUNU DAHA İYİ YANSITIR.. HEM ARAPÇA HEM DE OYNAK...
  Cevap Yaz
  (37)
  (38)
  KENAN: öldüm ekran karşısında ahahahaha çok yaşa sen :)
 • TEK LİDER R.T.E:
  YA SİZDE BU KISKANÇLIK OLDUKTAN SONRA SİZLERE BÖYLE HE Dİ YE ŞARKILAR ZOR GELİR. ÇOK DA GÜZEL OLMUŞ HARİKADA OTURMUŞ YÜREKLERE BAKSANIZA YA TEPKİLERE...
  Cevap Yaz
  (31)
  (29)
 • YİGİT:
  Helal sana ugur ışılak sana sevgim bir kat daha arttı.
  Cevap Yaz
  (47)
  (35)
 • TOKMAK:
  UĞUR FIRILDAK ;) PARA ALMADIM DİYOR; 3.HAVALIMANINI KAPAN İŞADAMI GİBİ, SEN DE BU MİLLETİN BİLEN NERESİNİ ŞEY YAPMAYA BİNDİN YALAMALIK TRENİNE ; YARIN TRT DEN VERİLECEK BALLI PROGRAMLARLA ÇIKARIRSIN MERAK ETME.. ŞARKIYA GELŞNCE ; RESMEN SANATÇININ EEĞİNİ ÇALMIŞSINIZ.. GERÇİ O NOKTAYA GELENE KDAR DAHA NELER ÇALINDI ......
  Cevap Yaz
  (21)
  (35)
  CIRAK: TOKMAK YINE ÖLCÜYÜ KACIRIP SAGA SOLA SALDIRIYORSUN CHP NIN SATILIK ELEMANI PAZARLIK YAPILIRKEN YANLARINDAMIYDIN BU ADAMIN EMINIM DAHA ÖNCE BIR SARKISINI BIR KONUSMASINI BILE DINLEMEMISSINDIR INSAN BUKADARMI ÖLCÜSÜZ BUKADARMI KINDAR OLABILIR HERKEZ SENIN GIBI DÜZENE CANAK TUTMAK NANKÖR OLMAK YADA BU HÜKÜMETIN SU ON SENEDE YAPTIGI HIZMETLERI INADINA GÖRMEZDEN GELMEK ZORUNDAMI BU ADAMIN ZATEN BIR DINLEYICI KITLESI VAR VE COK SEVILIYOR ÖYLE BALLI PROGRAMLARA IHTIYACI YOK
 • ÜÇ HİLAL:
  hatta abdestimden namazımdan şüphem yok de bu aralar gündemde bu laf soygunculara hırsızlara zinacılara kaldı gerçek din
  Cevap Yaz
  (23)
  (20)
  7676: ne abdesti nizamı alemciler 2 ye ayrıldı alemciler 3 hilalin üstünde içmeye devam ederken, nizamcılar bbp ye geçti hebrin yohgggmu
 • CELAL BAŞDEMİR:
  Parayı eliylealmamıştır...Ayakkabı kutularındadır...
  Cevap Yaz
  (38)
  (52)
  GİRESUNLU: Ayakkabı kutusundaki parayla üniversite ve imam hatip kuruyorlar. Sizinkiler gibi pavyonda yemiyorlar
 • SERKANGOREY:
  YALANCININ..........
  Cevap Yaz
  (23)
  (34)
  SADDAM: sammet:SANANE_?
  SAMMET: yalan değil de dediği doğruysa Allah sana sorsun hesabını inş..
 • DEDEM KORKUT:
  UĞUR IŞILDAK DA DÖNEK OLMUŞ..YAKINDA ONA DA T.R.T. EKRANLARINDA İŞ VERİP MİLYON DOLARLAR KAZANDIRIRLAR...KİMSE KİMSEYE BEDAVADAN ÖPÜCÜK VERMİYOR...SEN NEDEN BU YARDAKÇILIĞI YAPIYON...SEN DE Mİ MÜTAİT OLACAKSIN...AYAKKABI KUTULARINI HAZIRLADIN MI..
  Cevap Yaz
  (36)
  (48)
 • HALİT ÇEVİRGEN:
  VAYYYYY DEMEK BU KADAR YALAKASIN ... YAZIK BE.... SENDE ÇANAKÇISIN YANİ
  Cevap Yaz
  (30)
  (51)
 • POYRAZ:
  artık uğur ışılağın birtane cdsini alırsam 2 olayım
  Cevap Yaz
  (31)
  (41)
  SİVASLI: çoğalmak istiyorsan başka yollarda var...
 • POYRAZ:
  dompra eseri daha akp kullamadan Uzunırmak, Dombra’yı, 15 Şubat’ta Facebook, Twitter ve Youtube sosyal paylaşım sitelerinden paylaştığı ve mhp nin aydın seçim müziği olarak halka dinletirilmiştir
  Cevap Yaz
  (17)
  (22)
  SAMMET: türk partisiymiş siz yüz de onun en fazla 15 in partisisiniz, Türkiye partisi olmak mesele gülüm. çıkarın kafanızda ki tası.
  CELAL TAÇ: MHP Türk partisidir ve adı üstünde Türk milliyetçisisdir..AKP nin ne partisi olduğu ortaya çıktı.
 • SAVAŞ:
  uğur ışılak dönekmişsin.Türklüğü hiçe sayan bir defa Turküm diyemeyen bir başbakana TURAN VE TÜRKLÜK için yazılan bir şarkıyı seçim şarkısı olarak yorumlamana yazıklar olsun.şivan perverden alsaydın bir şarkı onu yorumlasaydın.akp lilere harika bir seçim şarkısı olurdu.
  Cevap Yaz
  (21)
  (27)
  SAVAŞ: DOĞRULARI YAZMAK ZORUNUZAMI GİTTİ.AÇ ARAŞTIR BAKALIM SÖZLERİMDE BİR YANLIŞLIK VARMI.İSMİMİ VERENLERE DİL UZATMA.ADAM OL.
  CIRAK: BIRADER SENIN ADINDA SAKATLIK VAR SANA BU ISIMI VERENLER SANA PEK IYILIK YAPMAMIS DIKKAT ET HER INSAN ZAMANLA ISMIYLE ÖZDESLESIR SENIN ABUK SUBUK SÖZÜM ONA YORUM YAZMAN BURADAN KAYNAKLANIYOR
 • ANKA:
  HAYIR HASENAT OSUN DİYEMİ..ZİRA GÜNÜN MODASI HAYIR HASENAT
  Cevap Yaz
  (11)
  (18)
 • CIRAK:
  SEVGILI KARDESIM UGUR ISILAK AYNIZAMANDA HEMSERIM (KENDISI BENIM GIBI SEREFLIKOSHISARLIDIR)ANADOLUNUN BAGRINDAN CIKMIS MERT YIGIT DELIKANLISIDIR BÖYLE BIR ESERIN ALTINA IMZA ATTIGI ICIN KENDISINI CANI GÖNÜLDEN KUTLARIM .KENDISIYLE GURUR DUYDUGUMUZ ÖZÜ SÖZÜ BIR GERCEK VATAN EVLADIDIR.
  Cevap Yaz
  (24)
  (28)
  CENGİZHAN: ÇIRAK efendi unutma o eser hemşehrine ait değil. Telif hakkını hiçe sayarak zimmetibe gçirdi
 • HOPALI:
  akp liler dombırayı daha dün duydular milliyetçilerin müziği olduğunu bile ülkücülerden duydukları halde milliyetçi adres olarak akp yi gösteriyorlar dünya türklüğü için yapılmış tek fedakarlığınızmı var.keşke olsada bizde alkışlasak siz afrikaya yardım edin türkdünyasından ne anlarsınız uğur ışılağa gelince ülkücülere mal olmuş müziklerle akp lilere düzen vermesi onların aslında ülkücülerin siyasetinde kendilerine nema çıkarmaya muhtaç olduğunu gösterir.yakında 9 ışık marşınıda besteleyip okurlar
  Cevap Yaz
  (32)
  (13)
  HOPALI: hümanist türki cumhuriyetlerden bakınca türkiyedeki herşey seviliyor başbakanı neden sevilmesin ayrıca oradaki olayın bizimle alakasıyok olayın olmasebebi bile belli deyil kimse bişey anlamadı ayrıca 15 kişiyle protesto olmaz arkadaşlar acemilik yaptılar.mevzuyu iyi analiz et mesele türk milliyetçiliği adına tek hareketin olmamışken milliyetçi müziklerle yola çıkmak bastırılmış duyguların açığa çıkmasıdır.unutma türküm diyen türk gibi yaşayan herkez birgün mutlaka TURANdavası için üç hilalli sancağın altında toplanacak bunu sana türklük davası için sağlığının yarısını karabağda bırakmış biri olarak diyorum. sevgilerle
  HUMANİST: MHP maden Türk dünyasını bu kadar sahipleniyor. Uygur Türklerinim Çinlilerin zulmüne karşı sesini duyurmak için elçilik önünde yapılan eylemde neden MHP li gençleri istemediler? neden arbede ve kavga çıktı? türki cumhuriyetlerde de Başbakan çok seviliyor. bu bir gerçek.
 • GİRESUNLU:
  Uğur Işılak Kardeşim sen bakma burada cık cık konuşanlara. Şarkıyı cuk oturtmuşsun. Ses gelmesi ondan.
  Cevap Yaz
  (31)
  (20)
 • KAAN KALAYCI:
  DOĞUDA KÜRTLERİ OKŞA BATIDA DOMBRA ŞU KÜRTLERE DEĞER VERDİĞİ KADAR AKP TÜRKLERE VERSE YÜZDE 70 ALIR
  Cevap Yaz
  (15)
  (20)
 • TÜRKOĞLU:
  'Türk Milliyetçiliği ayaklarımın altındadır' 'Bu milletin adı Türk Milleti değildir! Millettir' diyen insana Nogay Türklerinin ezgisiyle iltifat dizilmesi.. Yazık Beddua edilecek haldesiniz.
  Cevap Yaz
  (29)
  (9)
 • HUMANİST:
  türkiyenin 4 devi lideri var. dünya bile böyle kabul ediyor. ATATÜRK, MENDERES, ÖZAL ve ERDOĞAN
  Cevap Yaz
  (21)
  (19)
  TARSUS: Ulan hümanist misin satanist misin Erdoğan hariç diğer üçünün boyu kısa :) . Hem o üçünün kutucusu yok bunun kutucuları da var senin gibileri de var dalllllama
  ENGİN: atatürk orjinal de diğerleri yan sanayi lider...
  SANANE: la yürü git erdoğanmış nasıl mal beyinli oldunuz bu kadar
 • SANANE:
  ha mhp ha akp birbirinden farkı varmıydıki aynı davayı güden karaktersiz bir anlayış
  Cevap Yaz
  (2)
  (25)
  CIRAK: AYIP AYIP BABANLA NASIL KONUSUYORSUN YAVRUM HAYDI SIMDI GIT AGZINI SIL
  SANANE: koktuğunu kim söyledi seninkimi söyledi :)
  CIRAK: AGZINDAN SALYA AKIYOR GIT AGZINI YIKA DISLERINIDE AYNI ZAMANDA LES GIBI AGZIN KOKUYOR
 • ENGİN:
  hadi ya mütevazi olduğunu nerden anladın bizimki mi ondan mı bahsediyosun
  Cevap Yaz
  (0)
  (4)
 • YUHHH:
  Hırsıza hazırlanan parçada elbette çalıntı olmalıydı, oldu da zaten. Bir müzikte hırsızlık yapmadıkları kalmıştı onuda yaptılar, tam oldu...
  Cevap Yaz
  (12)
  (7)
 • SİZ ANLAYAMAZSINIZ:
  DALKAVUKLUGUN NE OLDUGUNU, YALAKALIGIN NE OLDUGUNU, HARAM YEMENİN NE OLDUGUNU, YALAN SÖYLEMENİN NE OLDUGUNU, İFTİRA ATMANIN NE OLDUGUNU SİZ ANLAYAMAZSINIZ
  Cevap Yaz
  (4)
  (6)
 • HÜSEYİN MADEN:
  seni gidi yalancııı
  Cevap Yaz
  (14)
  (8)
 • VELİ CANDAR:
  dönen namerttir parçası nooldu uymadımı bu seçime 180 derece uğur..
  Cevap Yaz
  (26)
  (14)
 • NURETTİN:
  SENİ TAKDİR EDİYORUN UĞUR IŞILAK . ŞU AN TEK LİDER VAR ODA RECEP TAYYİP ERDOĞAN. GERİSİ YALAN
  Cevap Yaz
  (18)
  (32)
 • YOK ARTIK:
  ' 'Başbakan çok mütevazı bir insan. ' IŞILAK SENDE SOYTARI OLDUN KENDİNE GÜLDÜRÜYOSUN YAAA....VAY BEEEE :))))))))) DÜNYA NE HALLERE GELDİ!!
  Cevap Yaz
  (20)
  (22)
 • ZEKİ:
  Uğur beyi tebrik ediyorum haklının hakkını vereceksin ! Birçok tabuları yıkmış,korkmamış,Yaratanına ve samimi halkına güvenmiş bir Başbakana da bu yakışırdı.Bazıları sevmeye bilir ama ortada P nin üzerinde bir seveni var vede seveni gittikçe artıyor...
  Cevap Yaz
  (10)
  (20)
 • KURTLARLA DANS KARADENIZ:
  su yaptıgınabak biz senı M.H.Pnın sesi bildik sana abi dedik saygıda kusur etmedık recep tayyıp erdoganın kararlılıgından bahsedıyorsun kendı kararı olmayan baskalarına sozlu kararlılıkmı sunuyor yazık yazık içinizdeki seni bitirdin ugur işildakbey
  Cevap Yaz
  (25)
  (16)
  HAKAN: uğur bey hiçbir zaman ülkücü olmadı o sadece müzisyen diliyle sıkı bir esnaf yarın başka partide görürsünüz emin olun
  SİZİ DE BEKLERİZ..: O, ASIL ŞİMDİ DOĞDU!..BİZ ONU BAĞRIMIZA BASTIK, SAYIN IŞILAK ARTIK SAĞLAM YÜREKLERDE YERİNİ ALDI!..
  SİZLERİ DE BEKLERİZ..: GERÇEK KENDİNİ VE DOSLARINI BURADA BULDU, ZAVALLI!..
 • MERT:
  böylelerine ne denir bunlarin ipiyle kuyuya inilmez derler suratlarinda yazmasada yaptiklariyla tüm dikkatleri üzerlerine cekebilirler, oda serefsizler ancak bu kadar olur dedirtirler
  Cevap Yaz
  (19)
  (13)
 • ÖZER:
  milletimizin duygusunu çok iyi anlatmışsınız bu şarkı paraylaolsa yazılamazdı allah razı olsun sizden inanın hepimiz buduyguları başbakanımız için taşıyoruz çok sağolun
  Cevap Yaz
  (14)
  (28)
 • HAYDAR:
  Eserin sahibi (telif hakkı elinde olan) dava açtı.. tazminat ödeyecek.. Ödeyeceği tazminat tutarı, partiden aldığı paraya göre hesaplanacağından, tazminatı az ödemek için para almadım der. anlaşılan...
  Cevap Yaz
  (18)
  (23)
 • KEREM TÜRK:
  siyasetin bu kadar yalakaca ve belden altığı yapıldığı geri kalmış bir ülkeyiz , akülü sandalyeyi bile kurdele kesip şov ile veren bir ülkeyiz, ve bizler müslümanız di mi ? Herşeyimiz riya....
  Cevap Yaz
  (15)
  (8)
 • KURTLARLA DANS KARADENIZ:
  sendemı
  Cevap Yaz
  (11)
  (5)
 • JBL:
  ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN ADAM GİBİ ADAMA ADAM GİBİ ŞARKI İŞTE YAŞASIN AKP
  Cevap Yaz
  (24)
  (35)
 • KUMPAS HAREKATI..:
  ARTIK, MİLLİYETÇİLERİN SON VE TEK ADRESİ, MHP DEĞİL AK PARTİDİR, BUNU KAFANIZA SOKUN!..SAYIN IŞILAK VE ONUN GİBİ MİLLİYETÇİLERİN SON VE TEK ADRESİ!..(NOT: IRKÇILARIN DEĞİL) HER ŞEEEEY TÜRKİYE İÇİN...
  Cevap Yaz
  (20)
  (33)
  TÜRKOĞLU: apoyla oynaşan, andımızı kaldıran, Ne mutlu Türküm'e düşman milliyetçiler sizi!
  ADAMSIN BE ADAM...: SEVGİLİ DOSTLAR, SÜPER BİR PARÇA OLMUŞ GERÇEKTEN!..DİNLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM!..BU YİĞİT ADAMI TEBRİK EDİYORUM!..BU ARADA ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM Kİ, BU İŞLER GÖNÜL İŞİ, EY ÇEKEMEYEN VE KISKANCINDAN ÇATLAYANLAR, SİZ VE SİZİN GİBİLER ANLAYAMAZSINIZ, ANLAYAMAYACAKSINIZDA!.SİZLER HER ŞEYİ PARA İLE SATIN ALDIĞINIZDAN HERKESİ KENDİNİZ GİBİ GÖRÜYORSUNUZ!..
 • 'BİZİM HERŞEYİMİZ ÜLKÜDÜR':
  Ulan ne ayarsız adamlarsınız siz be. Sizin altınız bezlenirken ülkücüyüm diye ölen adamların her biri ak partili oldu. Gözleri açıldı adamların. Bırakın bu işleri ülkücülük ne diye sorsalar biriniz bişey anlatamaz. Vatanını seven adam heleki gerçek milliyetci ve ülkücü ise etrafta bu kadar çakal varken ülkesine ve başbakanına sahip çıkar. Sizlermi ülkücüsünüz, yazık bi sirkelenip kendinize gelin. Çalışma mükemmel olmuş zorunuza gidiyor. Hangi biriniz açıp ta dinledi yıllardır, siz pop ve rap dinlemeye devam edin...
  Cevap Yaz
  (16)
  (27)
 • TNR:
  ışıl AK Tam soyadına yakışan bir yer oldu , nee oldu eskı parça dönen namertır parçasına tutmadımı , ışıl ışıl AK oldun sende demek.. toner mi tutmadı
  Cevap Yaz
  (21)
  (9)
  MT: SAHİ İŞILAK DÖNEN NAMERT OLSUN DEMİŞTİ ŞİMDİ İŞILAK NAMERT Mİ OLDU.
 • ŞAMİL:
  Ağzına,diline,gönlüne sağlık sevgili kadeşim.Bizim ülkemizde öyle aklı kısalar varki şu güzelim ,tarihi ezgiye bile hasetlerinden dil uzatacak kadar kalpleri taşlaşmış,ciğerleri çürümüş,akılları örümcek yuvası olmuş.Şu parçayı Chp den,Mhp den Hatta Bdp den duysaydım seçim adına yapmış olsalar dahi yinede severek dinlerdim.Parçanın asaleti partilerin üstündedir.Sözleri diyelim bahçeliyi,kılıçtaroğlunu veya bir başkasını anlatıyor olsada o sadece seçim adına yapılan sözlerdir gelir geçer.Acak eserin kendisine hakaret etmek ancak soyu bir yerden sonra şaibeye uğramış insanların kalplerinin yansıması olabilir.Benim diyen bir kalp burada yapılan aymazlıkları tasvip etmez.Bu eserin sahibi bütün Türk alemidir.Kimin okuduğu ve ne amaçla okunduğu ayrı konuşulur.Ancak esere salyalarını püskürtenleri Yüce Allahımıza havale ediyoruz...
  Cevap Yaz
  (13)
  (14)
 • ERTAN:
  güzel müzik ama gel gelelim siyasete alet olmamalıydı gerçek türkler kullanır bu şarkıyı türk olan türk insanı kullanır bu şarkıyı çaaaaalmayınnn
  Cevap Yaz
  (17)
  (8)
  CEM: ZATEN SÖYLEYENDE DİNLEYENDE TÜRK DÜR KARDEŞİM.
 • ADANALI ALİ:
  HIRSIZ...KİMDEN BU İZNİ...BU NE YÜZSÜZLÜK TÜRK DÜŞMANLARININ KULLANDIĞI ŞARKIYA BAK...HER ALANDA KALİTESİZLİK DİZ BOYU
  Cevap Yaz
  (28)
  (12)
 • TÜRKİYEM:
  UĞUR IŞIL(AK)..! YAZIK SENİ ADAM SANMIŞTIK; SENDE FOSMUŞSUN..!
  Cevap Yaz
  (49)
  (36)
 • MT:
  Uğur Işılak siz zamanında Ülkücülüğü mü kullandınız? yoksa şimdi AKP'yi mi? kullanıyorsunuz.
  Cevap Yaz
  (52)
  (18)
 • İSMAİL.İLK:
  Türkiyenin tek lideri vardır oda ATATÜRK'dür.
  Cevap Yaz
  (53)
  (22)
  CIRAK: HALLOOOOO BETONCU ADAM ÖLDÜ BILMIYORUM HABERIN VARMI
  CEM: ATATÜRKÜN LİDERİ OSMANLIDIR.
 • SAKİNPİLOT:
  Süper olmus. Bu da sayin BASBAKANIMIZA yakisir
  Cevap Yaz
  (37)
  (43)
 • OGUZ TÜRK:
  ÇALIP HIRSIZLIK YAPMADIGINIZ BİR BU KALMIŞTI :))))
  Cevap Yaz
  (55)
  (22)
 • EFE09:
  yakındır bakanlık .........
  Cevap Yaz
  (51)
  (11)
  VELİ CANDAR: aynen ilk seçimde vekildir. tereddütsüz
  NAKA 03: aynen katılıyorum ..yakında millet vekili fln olursa şaşmam
  YOLA DEVAM: yakışır uğur abimize bakanlık :) noldu sen olamayınca zoruna gitti heralde. Durmak yok Büyük USTA'yla Hizmete Devam...
 • MURATT:
  Bu sarki Para karsiligi yazilmaz, degeri parayla ölcülmeyen seyler de var
  Cevap Yaz
  (44)
  (24)
 • SELAHATTİN KARAYEL:
  uğur ışılak geylani.. şimdiki adı sadece uğur ışılak..şu anda herkesin tanıdığı ama bir zamanlar sadece ülkücü hareketin bildiği bir isim. daha dün gibi, elden ele uğur ışılağın kasetlerini arkadaşlara satmaya çalışıyorduk para kazansın diye.. zaman ve insanlar böyle bir şey işte... yolun açık olsun uğur ışılak bey
  Cevap Yaz
  (30)
  (7)
 • ASD:
  ölümsüzleştirdik ekip çalışması falan fian onları boşverde sevgili uğur eserin gerçek sahibi dava açmış :)
  Cevap Yaz
  (37)
  (5)
 • NUSRAT SIMSEK:
  HELAL SANA UGUR IŞILAK SAPINA KADAR DELI KANLISIN.YAPTIGIN O ÇOŞKULU SEÇIM ŞARKILARIN İNSANI BÜGÜLÜYOR DESEM DOĞRUDUR.MERT DELİ KANLISI ALLAH YOLUNU DAİM AÇIK ETSIN...
  Cevap Yaz
  (23)
  (49)
  SABAHTANVAKTİ: 'İNSANI BÜGÜLÜYOR' derken
 • KUTADGU:
  milliyetçiliği senden mi öğreneceğiz? kime ders veriyorsun artist haddini bil!
  Cevap Yaz
  (34)
  (12)
 • MT:
  Uğur kardeşim sizmi AKP'yi kulanıyorsunuz. AKP'mi sizi
  Cevap Yaz
  (38)
  (24)
 • ASLAN:
  ALIŞMIŞLAR ÇALMAYA ÇARKIYI ÇALMIŞLAR ÇOKMU
  Cevap Yaz
  (48)
  (23)
 • MOTOR:
  seni gidi çakal..sende hırsız olmuş şarkı çalıyorsun..kendin bir beste yap çok iyi sanatçıysan..
  Cevap Yaz
  (43)
  (27)
  MERT BAKACAK: harbidende mototsunya
 • RİFAT BOYRAZ:
  ugur abi yolun açık olsun senin ve başbakanımız gibi insanlar oldukça bu millet Allah tan başkasına boyun eğmez. bu müzigi duyunca tüğlerim diken diken oluyor. Dualarımız sizinle
  Cevap Yaz
  (19)
  (40)
 • İBRAHİM TURKSOY:
  önceki secimde chp ye secim sarkisi yapmisti bu zat-i muhterem...her firsatta da ülkücu oldugunu söyler..bu secimde de rte ye secim muzigi yapti...gelecek secimde kiminle verkaca girecek görecegiz..iste senin gibi her devrin adamlari asla ülkücu olamaz..iyiki boylesin herkes kalitesizligini gosteriyorsun...umarim ülkücü lafzini agzina bir daha almazsin...
  Cevap Yaz
  (19)
  (15)
  İBRAHİM TURKSOY: balik hafizali MRLS ' haydi anadolu parcasi ' secim meydanlarin da bangir bangir calmadi mi ? baykal genel baskan degil miydi ?
  MRSL: CHP ye seçim müziği falan yapmadı nerenden uyduruyosun. Onu akın Uğur abinin bestesini çalmıştı belki onu hatırlıyosundur.
 • KAAN KALAYCI:
  TABİ TABİ BİZDE İNANDIK ÇOK PARA ALDIN ÇOOOK BEN BİLİYOM
  Cevap Yaz
  (24)
  (18)
  HAYDAR: telif ücretinden tazminat ödeyecek, dava açıldı.. o yüzden para almadım diyor. az tazminat ödemek için..
 • NSFLŞ:
  İyi yapanı tebrik etmek gerekir , bu kıskançlık neden ? Erdoğanı ister sevin ister sevmeyin ama Uğur Işılak parçayı değerlendirip güzel bir eser ortaya koymuş , gönlüm isterdi ki bu parçaya MHP seçim şarkısı yapsın ama bu saatten sonra atı alan Üsküdarı geçti.........
  Cevap Yaz
  (20)
  (17)
  TÜRKOĞLU: MHP nin Büyükşehirlerdeki Başkan adaylarının seçim müziği olarak 6 aydır var zaten Dombıra .. cahilliğe lüzum yok..atı alan değil atı çalan demeliydiniz.
 • POYRAZ:
  dompra eseri her zaman mhp ye yakışır
  Cevap Yaz
  (31)
  (14)
  MRSL: Apoyu asmayan asmayanlarla iş birliği yapıp istifa edecek kadar erkekliği olmayan bir başkanı olan MHP ye ve hala o başkanı takip eden bir tabana sahip olan MHP ye ancak ajdar dan Çikita mus parçası yakışır :))
 • VATANDAŞIN SESİ:
  Ukrayna ya bakın . bakında ders çıkarın .. üzerimizde oynanan oyunların örneği ... Bundan ders çıkarmayanlar ... Devlet karşıtı yazılar yazanlar .... Pasaportu hazır vizelerini almış .... en kötü kaçarız hesabı yapıyorsunuz ... Suriyedeki gibi gariban türk sığınmacı aç kalmış tok kalmış ölmüş onların umrundamı .... sinsiler sizi .....
  Cevap Yaz
  (16)
  (13)
 • 'AT'IN GÖZLÜKLERİ:
  adamların her olayı çalıntı :) 2011 seçimlerine kadar milliyetçilikten bi haber olan ak parti seçimler yaklaşınca bir anda vatanperver milliyetçi bdp ye ahkam kesen bir parti oldu dolayısıyla oyları bir anda patladı. taktik yine aynı seçim yaklaşıyor ver milliyetçiliği ver milliyetçiliği oylar aksın :D uğur ışılak zaten ayrı bir olay :D olaylara yanlı bakmayın dışarıdan objektif olarak yaklaşınca bunları sizde anlayacaksınız kalın sağlıcakla ;)
  Cevap Yaz
  (16)
  (13)
  HİZMETMİŞ PEHHHHH :D: sizde o kadar bağlanmışsınız ki körü körüne ne yapsalar ne etseler siz görmüyorsunuz. türkiye çağ mı atladı???? :D bırakın bu yalanları biz güçlü ülke felan dersiniz siz şimdi.... ne kadar güçlü olduğunuzu gördük bugün... eee boşuna dememişler çalma kapıyı çalarlar kapını tıpkı 2011 de mhp ye kaset tuzağı kurduğunuz gibi... şimdi kendi olaylarınız ortaya çıkınca başlıyorsunuz faiz lobisi faiz lobisi. sizin o lobi dediğiniz 1 yıllık değil yıllardır olan bir oluşum. 10 senedir birşey yoktu da şimdi başınız sıkışınca ona mı sarılıyorsunuz. çok komiksiniz çok bu köle gibi itaat ve inanma duygularınızdan arınmanız dileğiyle sağlıcakla kalın.
  AÇ GÖZÜNÜ: Dışardan tarafsız bakarsan sadece ve sadece AKP nin hizmetlerini görürsün. ama siz öyle körü körüne düşmanlık ediyorsunuz ki. Biri ayakkabı kutusu dedi hepiniz o paranın çalınmış olduğuna o kadar emin oldunuz ki sanki gözlerinizle görüşçesine. biraz objektif bakarsan bu kadar hizmet eden bir hükümetin hırsızlıkla işi olmasının mümkün olmadığını görürsün. Hırsızın amacı çalmak için yönetime gelmektir ki yüz yıldır bu ülkede böyle oluyor AKP geldi ve türkiye çağ atladı. İsrail amerika yalakası hatta üç kuruşluk Yunanistan yalakası bir türkiyeden bölgesel güç olan bir türkiyeye geçişimiz engellenmek için tüm bu oyunlar. Gözlük mözlük laf salatasından ibaret
 • MT:
  Uğur Kardeşim böyle Türklüğe hakaret eden aşağılayan bir kişiyle yan yana olmana inanamıyorum.Ülkücülüğün şeref olduğunu sizde bilirsiniz. Milli ve Manevi duygularınız vardır.Dilerim ALLAH(CC)'tan size hidayet nasip eder yanlışınızdan dönersiniz.Sadece size değil sayın Başbakanada hidayet nasip eder.
  Cevap Yaz
  (22)
  (9)
 • WERTY:
  UGUR IşıLak amüpüL giBi ıŞıLdıyon..milliyetçi TÜRK düŞmanı olanlara HİZMET dogRu mu?milliyetçilik aYaklarımın aLtındadır diYen..TÜRK kelimesini aGzına almayan bir AKP' yebu şarkı aGır gelmezmii.para için siz herşeyii mübah görürsünüz..daVa nerde daVa..
  Cevap Yaz
  (21)
  (20)
  GİRESUNN: Onu peygamberimiz söylüyor her türlü milliyetçilik ayaklarımın altındadır diye hatta arap'ın arap olmayana, arap olmayanın arap olana bir üstünlüğü yoktur diyor. O zaman sen diyorsun ki bizim için müslümanlık önemli değil sadece türkçülük önemli bunu genel başkanınız da açıklasın da sizin yolunuzdan giden samimi müslümanlar sizden vazgeçsin..
 • WERTY:
  ANDIMIZI kaldıran..TC'leri silen..Ne mutLu TÜRKÜMLERİ pekaka aPo için sildren..aÇılım akiL adamlarrı LİM yaptı..ve sen o MİLLİYETÇİ şarkıyı KİM için yazdın SATILMIŞŞ..TÜrk düŞmanı ..din beziRganı..senii senii..
  Cevap Yaz
  (31)
  (22)
 • KUMPAS HAREKATI..:
  SEVGİLİ DOSTLAR SÜPER BİR PARÇA OLMUŞ GERÇEKTEN!..DİNLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM!..BU YİĞİT ADAMI TEBRİK EDİYORUM!..BU ARADA ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM Kİ, BU İŞLER GÖNÜL İŞİ, EY ÇEKEMEYEN VE KISKANCINDAN ÇATLAYANLAR, SİZ VE SİZİN GİBİLER ANLAYAMAZSINIZ, ANLAYAMAYACAKSINIZDA!.SİZLER HER ŞEYİ PARA İLE SATIN ALDIĞINIZDAN HERKESİ KENDİNİZ GİBİ GÖRÜYORSUNUZ!..
  Cevap Yaz
  (28)
  (27)
  SON VE TEK ADRES..: ARTIK, MİLLİYETÇİLERİN SON VE TEK ADRESİ, MHP DEĞİL AK PARTİDİR, BUNU KAFANIZA SOKUN!..SAYIN IŞILAK VE ONUN GİBİ MİLLİYETÇİLERİN SON VE TEK ADRESİ!..(NOT: IRKÇILARIN DEĞİL) HER ŞEEEEY TÜRKİYE İÇİN...
  UĞUR IŞILAK DERKİ..: Başbakan Erdoğan'ı 1994'ten beri 20 yıldır takip ettiğini kaydeden Işılak, 'Biz, O'nu Türkiye'nin lideri olarak kabul ettik. Yaptığı çalışmaları, bu millete vermiş olduğu hizmetleri hep takdir ettik. Bunu tescilleyelim dedik, ölümsüzleştirelim istedik. Yani O'nun yaptıklarını, O'na olan teveccühü, sevgiyi ancak bir müzik eseriyle ölümsüzleştirmek mümkündü' dedi.
  UĞUR ISILAK DER Kİ: 'Samimiyet satın alınmaz. Bu iş satılmış olsaydı eseri şu anda milyonlar dinlemiş olmazdı, millet eseri bu kadar sahiplenmezdi. Stüdyo ücretlerimi de kendi cebimden karşılamak suretiyle yaptım bu eseri. Onun için karşı tarafta sürekli hakaret eden, 'kaça sattın, pazarladın?' diyen adamlar sürekli kendilerini pazarladıkları için zihnini, fikrini pazarladığı veya fikrin pazarlanacak bir şey olduğunu düşündüğü için karşısındakini böyle görüyor. Kusura bakmasınlar, biz bir şey pazarlamadık. Dombra, Nogay Türklerinin ortaya çıkardığı bir Asya ezgisidir. Asya ezgisi hiçbir milliyetçinin tekelinde değildir. Asya ezgisini tutar bir Amerikalı da bir Afrikalı da okur. Dombra'yı göklere çıkartıp Anadolu türküsünü alçakta görenlerden de milliyetçi olmaz. Biz Dombra'yı en az Anadolu türküleri seviyesinde, Anadolu türkülerini de en az bir Dombra seviyesinde değerlendiririz. Çünkü biz samimi bir milli duyguya sahibiz. Çakma bir milliyetçi değiliz.'
  PARA PARA PARA: kimin parayla neyi aldığını parayla kimin daha haşır neşir olduğunu görmek istiyorsan aralık ayına geri dön derim ;) kimin neyi hangi gözlüklerle gördüğünü de cümle alem duydu biliyor
 • YEKSERHAN:
  Hadi ordan sonradan dönme seni..Daha iki gün evvelini hatırla, MHP nin dibinde dolaştığın günleri hatırla. Milliyetçiyim ayağına yattığın delikanlılık abidesi gibi göründüğün günleri ne çabuk unuttun. Şimdi güç kimde ise onun yanına zıpladın. Seni gidi kolpacı. Ne oldu o ' canını ortaya koyduğun milliyetçi davan' AKP daha mı çok para verdi sana
  Cevap Yaz
  (34)
  (22)
 • BEN CE:
  Fasist! Zaten AKP de kimse para almiyor. Hepsi Allah adina götürüyor!
  Cevap Yaz
  (23)
  (22)
 • VATANDAŞ..:
  İSTER SEVİN İSTER İSTER SEVMEYEN TÜRKİYE YE GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ LİDER DİR SAYIN BAŞBAKANIMIZ BEN ÖYLE DİNDAR MUTASIP FALAN DA DEĞİLİM BİR TC VATANDAŞI OLARAK ÜLKEMİZE YAPMIŞ OLDUĞU HİZMETLER ORTADA BUGÜNE KADAR KİM NE TAPTI BU ÜLKE İÇİN RAHMETLİ TURGUT ÖZAL HARİÇ TÜM PARTİLERİ GÖRDÜK GELEN YEDİ GİDEN YEDİ MİLLET İZLEDİ NANKÖR ÇOK İNSAN VAR AMA YİĞİDİ ÖLDÜRÜN HAKKINI YEMEYİN BU İNSAN İÇTE VE DIŞTA BİR ÇOK HAİNLE SAVAŞIP ÜLKESİ İÇİN EN İYİ Yİ YAPMAYA ÇALIŞIYOR SEVİYORUM SENİ VE ÇOK BÜYÜK BİR SAYGI DUYUYORUM SAYIN BAŞBAKANIM T.C MİLLETİNE YAPMIŞ OLDUĞUN HİZMETLER İÇİN BU ARADA ÜNİVERSİTE MEZUNU BİR İŞSSİZİM KİMSE YALAKALIK YAPIYOR BİR MENFAATİ VAR DİYE DE DÜŞÜNMESİN VİCDANEN DUYGULARIM BÖYLE MİLLETİMİ SEVİYORUM VE ÜLKEMİN EN İYİ HİZMETLERİ YAPANI DA MİLLETİNİ DÜŞÜNENİ DE...
  Cevap Yaz
  (43)
  (30)
 • ABBAS:
  ülkücülükten geçinen sırtından reklam yapan ışılak(kara) BAĞBUĞ olsaydı yüzüne.......
  Cevap Yaz
  (30)
  (19)
 • AAA:
  Hırsızlık uğur ışılak da bulamış desene şarkının sahibi benden habersiz yapıldı izin alınmadı diye şikayetçi olcakmış haberlere göre
  Cevap Yaz
  (29)
  (25)
 • ERCAN GÜNDEM:
  kilibinde oynayan biri olarak; adam gibi adamsın. mütevazi, inançlı, alçak gönüllü, insancıl... ve daha nicesi...
  Cevap Yaz
  (23)
  (29)
 • YAŞAR KARADENİZ:
  ulan kimene para aldımı almadımı ayıp yahu nelerle uğraşıyo millet ayıp be nasıl bie milletizaldıysada anasının ak sütü gibi helal olsun UĞURUMA
  Cevap Yaz
  (23)
  (27)
 • AHMET:
  para almamış elmasla ödeme yapmışlar. kırar kırar yer...
  Cevap Yaz
  (35)
  (29)
 • ÜLKÜCÜ _MEMUR:
  bu adam milliyetçi değil miydi ?
  Cevap Yaz
  (16)
  (32)
  ÜLKÜCÜ_MEMUR: yahu gardaş , başbakan bile kabul ediyor milliyetçi olmadığını ,sen neden bashediyon..
  ORKA: bizde öğle biliyorduk ne değişti acaba
  ALTAY: MİLLİYETÇİ OLDUĞU İÇİN BAŞBAKANIN YANINDA YA ;)
 • GÜNYAMİ YILMAZ:
  HELAL SANA UĞUR IŞILAK
  Cevap Yaz
  (45)
  (41)
 • YAŞAR ÜNVER:
  hemşerım ugur ışılaka teşekur ederım
  Cevap Yaz
  (41)
  (37)
 • BRUTUS:
  Sende mi brütüs
  Cevap Yaz
  (31)
  (35)
 • MEHMET ÇELİK:
  Sanada bu yakışır uğur ışılak,yolun açık olsun.
  Cevap Yaz
  (46)
  (31)
Bu Video İle İlgili Yorumunuzu Yazın


Yazılan yorumlar ve yorumlara verilen cevaplar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar ve cevaplar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.