(0)
(0)
Embed Kodu

Haberdar: Benden Çok Yıldırım'ın Adının Geçmesi Manidar

Eski Bakan Binali Yıldırım'ın bacanağı Cemalettin Haberdar, "Haberlerde Yıldırım'ın adının geçirilerek karalama kampanyası yapılması manidar." dedi.Haberin devamı için tıklayın

Bu Video İle İlgili Yorumlar

Toplam 22 yorum
 • FERİDUN YAZICI:
  cin ali doğru söylüyor zamanlaması maidar
  Cevap Yaz
  (0)
  (0)
 • MANİDAR MANİLER:
  MANİDAR DA MANİDAR, ASIL SENİN HASTALIĞIN MANİDAR, SUÇLU İLAN EDİLDİM DEYİP BENDEN ÇOK B. YILDIRIMIN ADI KULLANILIYOR DEMEN DAHA DA MANİDAR. SEN YIRTMIŞSIN İŞTE DAHA NE İSTİYON MANİDAR DA MANİDAR. DOSYADAKİ GİZLİLİK KARARI SENİ BAĞLAMIYOR SEN BİLDİKLERİNİ ANLAT BUNA MANİ BİR DURUM YOK, BUNU SÖYLEMEN DE AYRICA BAŞKACA MANİDAR.NE SÖYLESENİZ YİYEN BİR HALKLA, SİZİN AVUKATLIĞINIZA SOYUNMUŞ BASIN HATTA ONLARCA BASINLARINIZ VAR ONLAR SİZİN GÖNÜLLÜ (PARALI) AVUKATLIĞINIZI YAPIYOR NASILSA. HATTA O KADAR İLERİKİ SİZ İTİRAFTA BULUNSANIZ DAHİ SİZİ MASUM ÇIKARACAKLARDIR, ONUN İÇİN RAHAT OLUN.
  Cevap Yaz
  (4)
  (2)
 • YALAN MI:
  BAKANIN AKRABASI OLMASAN SENİ KİM HANGİ KONUDA DANIŞMAN YAPARDI.. NÜFUZ TİCARETİ BU OLSA GEREK..
  Cevap Yaz
  (7)
  (2)
 • UTKU TAŞ:
  'Manidar' kelimesi yasaklansa kimse konuşamayacak:))))
  Cevap Yaz
  (6)
  (2)
 • HAKAN YAKIN:
  yahu kimse yaptığı hırsızlığı söylemiyorda yok efendim 17 aralık manidar!kabinedekilerin çocukları manidar!bilal erdoğan manidar!gemi değil gemicikler manidar! medikal parklar manidar !ulan sen bakan bacanağı olmasan sana bırak yolsuzluk yapmak için fırsatı ALLAH IN SELAMINI BİLE ZOR VERİRLER.BU ÜLKEDE NE MANİDAR ŞEYLER OLDU MESELA ERKENEKON VE BALYOZ OPERASYONLARINDAN SONRA KÜRT AÇILIMI ADI ALTINDA PKK İLE YAPILAN PAZARLIKLAR MANİDAR.BİR İHALE DAVASINDAN SONRA AZİZ YILDIRIM VE SERDAR ADALI NIN ŞİKE DAVASI 'KOMPLOSU'MANİDAR..BU VATAN HAİNİ İLAN ETTİĞİNİZ SAVCI ZEKERİYA ÖZ ACABA BU DAVALARI HAZIRLARKEN VATANSEVERMİY Dİ? BUDA ÇOK MANİDAR....BUGÜN SİZLER VATANIN MİLLİ SERVETİNİ ANANIZIN MEMESİ GİBİ YAPIŞIP SÖMÜRDÜKÇE SÖMÜRMÜŞSÜNÜZ EN AZINDAN ŞANSLISINZ Kİ 'ÖZEL MAHKEME'KURUPTA YARGILAMADILAR.HERHALDE İDAM KARARI ÇIKARDI SİZEDE..SİZİN DİĞER SANIKLARDAN DAHA ADİL YARGILANDIĞINIZA YÜREKTEN İNANIYORUM...
  Cevap Yaz
  (15)
  (2)
 • YALNIZ ADAM:
  yorumlardaki puanlamayı niye değiştiriyorsunuz bin hırsızın adamları.adıyamanı hor görüp öneren gelip burayı bigörsün .akp biti burada.darısı türkiyenin başına.
  Cevap Yaz
  (8)
  (2)
 • CEMİL:
  Olayin uzerinden uc yil gecmis hala delilleri karartmis oabilir diyen var..adam sucsuz da olsa kimse inanmiyor.is yolsuzluk isini asip bir algi operasyonuna dondu..bu yuzden akp yle yola devam..
  Cevap Yaz
  (5)
  (7)
 • ALKOLİK TOLAZ:
  KEŞKE ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAYDIN SAYIN BİNALİ AĞA
  Cevap Yaz
  (6)
  (1)
 • VELİ KAMIŞ:
  insanın gözü doymadıktan sora dünyayı verseler aynı olur.hiç aklak diye birşeyden haberleri yok.hala makamda bekliyorlar daha fazla açığımız çıkmasın diye!!!pes doğrusu!!Türk milleti isyan etsin diye bekliyorlar,daha çok beklersiniz haramiler!!zamanı gelince füze gibi gönderir millet sizi.!!!
  Cevap Yaz
  (8)
  (4)
 • HASAN TAHSİN DOĞAN:
  BACANAK SEN ÜÇ GÜN NİYE KAÇTIN, ONU BİR AÇIKLASAN.. BU ARADA YARGIYA GÜVENİN TAMMIŞ, MAŞALLAH!.. DELİLLER DANSÖZ EDİLİRSE BENİM DE TAM OLUR!..
  Cevap Yaz
  (18)
  (3)
 • RÜSTEM KALAYCI:
  kendilerine toprak satması karşılığında bütün borçlarını sileceklerini hatta osmanlı ekonomisinin 3 misli para vereceklerini söyleyen yahudilere ben bir karış dahi olsa toprak satmam zira bu vatan bana değil milletime aittir kanla alınan yer para ile satılmaz diyen abdulhamitler bu günleri görse idi her karış toprağın yabancılara peşkeş çekildiğini kendilerinin taru mar ettiğini kahırlarından kanser olurlardı.
  Cevap Yaz
  (18)
  (2)
 • GÖRÜNEN KÖY:
  Sizlerin alayınız yargıya güveniyor da acaba halkın çoğunluğu neden güvenemiyor Saçların bembeyaz olmuş yaşını başını almış bir ayağın çukurda sayılır bu nasıl bir hırs gün sizin yiyin yağma hasanın böreğini
  Cevap Yaz
  (16)
  (1)
 • KAYIP ARANIYOR:
  bilal beyfendi babacığın elma diyene kadar çıkma sobelenirsin ..
  Cevap Yaz
  (15)
  (1)
 • EFE:
  allah bilir o yakalananlar satılıktır cezaevine girme suçlu olma için bedel almışlardır nerden bileceğiz.chp ızmıri her zaman ki gibi alma şansı daha yüksek bu gidişle kendi elleriyle ızmıri akparti ye verecekler
  Cevap Yaz
  (1)
  (7)
 • DEMOKRAT:
  Yargıya güvenini kaybetmış. Hiç üzülmesin, iktidar yargıyı elle geçirdikden sonra yine güvene bilir. Çünkü o zaman bütün yolsuzluklar örtülecekdir.
  Cevap Yaz
  (23)
  (1)
 • ADAM GİBİ:
  bakanın bacanağısın diye .adamlar etrafında dönerken.şişiniyordun allah bilir.belkide parayı bölüşürken kendi payınıda artırmıssındır.kıvırmaya gerek yok bakanın bacanağı isen çalmayacaksın okadar.
  Cevap Yaz
  (10)
  (0)
 • TDD ŞEF:
  bir hafta içinde hakimlere nasıl susturdnuz bacanak sagolsun yeterkiyiyelim ama türkiye inamıyor siz bir gün gelecek kendinize bile inandıramıyacaksın
  Cevap Yaz
  (10)
  (1)
 • CEZMİ:
  Manidar kelimesi olmasaymış ne kullanacaklardıkı tıpkı papağan gibi bir manidardır gidiyor.
  Cevap Yaz
  (16)
  (1)
 • SİVRİDİL:
  'Şap kaymamayla olmaz şeker, cinsini sevdiğim cinsine çeker,Merkebin yaninda giden ya huyundan ya suyundan kaparmis' atasözlerinin boşuna soylenmemis
  Cevap Yaz
  (11)
  (1)
 • ERHAN GÖER:
  Aracılr bedavaya çalışıyor.Biz de yedik.Bu halk geri zekalı ya.Yüzünüz de kızarmıyor ne demek lazım bilemiyorum.
  Cevap Yaz
  (18)
  (2)
 • BEN CE:
  Aslan bacanak, götür!
  Cevap Yaz
  (17)
  (2)
Bu Video İle İlgili Yorumunuzu Yazın


Yazılan yorumlar ve yorumlara verilen cevaplar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar ve cevaplar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.